هیرمگ” یا Hirkan magazine ، یک مجله اینترنتی علم و فناوری زیر مجموعه مرکز تخصصی هیرکان ترجمه است که روزانه اخبار علمی دنیا را به زبان فارسی منتشر می کند.

این مطالب یا از ” سایت های معتبر فارسی زبان با ذکر منبع ” درج میگردد و یا از “سایت های معتبر زبان های دیگر” به زبان شیرین فارسی به صورت اختصاصی توسط مترجمین و پژوهشگران حرفه ای هیرکان ترجمه و هیرمگ ، ترجمه میگردد.

پژوشگران و مترجمین حرفه ای مرکز تخصصی هیرکان ترجمه و هیرمگ پس از کسب حد نصاب نمره قبولی در آزمون ورودی ، وارد این حوزه شده و توانایی بسیار حرفه ای در پژوهش و ترجمه آخرین اخبار علم و فناوری روز دنیا خواهند داشت. پس با خیالی راحت و بدون هیچ گونه تبلیغات آزار دهنده ای به مطالعه مطالب علم و فناوری مورد نظر خود در سایت هیرمگ بپردازید…

روزانه صدها “ پژوهشگر و مترجم حرفه ای” زیر مجموعه هیرکان ترجمه ، اخبار علم و فناوری روز دنیا را رصد می کنند و به صورت بسیار ساده و جذاب در اختیار فارسی زبانان عزیز قرار می دهند.

همچنین عزیزانی که علاقه مند به همکاری با مجموعه “هیرمگ” در حوزه های نویسندگی و مترجمی می باشند ، می توانند به قسمت ” همکاری با ما ” در سایت مراجعه نمایند.

در حال حاضر این مجله اینترنتی در حدود ۲۰ حوزه علم و فناوری فعالیت دارد و به مرور زمان موضوعات دیگر نیز به آن افزوده خواهند شد.

روزانه همه اخبار علم و فناوری روز دنیا را در یک سایت مشاهده نمائید

و دیگر وقت با ارزش خود را در اینترنت پای جستجوی مطالب علم و فناوری ، هدر ندهید …

ما هر روز منتظر دیدار شما در مجله علم و فناوری هیرمگ خواهیم بود.

ما هم مثل شما عزیزان از تبلیغات آزار دهنده و مطالب بی ارزش یا زرد ! اینترنتی متنفریم و در صدد ایجاد محیطی مناسب برای تمامی بزرگواران خواهیم بود .

 

با ما همراه باشید.

پشتیبانی مجله علم و فناوری هیرمگ

Hirmag.ir@gmail.com