هیرمگدرباره ما - هیرمگ

هیرمگ” یا مجله هیرکان ( Hirkan magazine ) ، یک مجله اینترنتی علم و فناوری زیر مجموعه استارتاپ اینترنتی هیرکان است که روزانه اخبار علمی دنیا را به زبان فارسی منتشر می کند.

استارتاپ اینترنتی هیرکان با بیش از ۷ سال سابقه فعالیت اینترنتی و با صدها مترجم ، ویراستار، پژوهشگر، ایده پرداز و … از کشور های مختلف ، در حوزه های تولید محتوی فارسی ، ترجمه تخصصی ، فعالیت های پژوهشی صنعتی ، مهندسی و دانشجویی ، ایده پردازی و مشاوره راه اندازی استارتاپ ها در سطح بین المللی ، مشغول به فعالیت می باشد. عمده فعالیت حال حاضر این مجموعه ترجمه تخصصی و انجام کارهای علمی و پژوهشی اینترنتی در حوزه های مختلف در داخل و خارج از کشور است.

مطالب این وب سایت در حال حاضر یا از ” سایت های معتبر فارسی زبان با ذکر منبع ” درج میگردد و یا از “سایت های معتبر زبان های دیگر” به زبان شیرین فارسی به صورت اختصاصی توسط مترجمین و پژوهشگران حرفه ای هیرکان ترجمه و هیرمگ ، ترجمه میگردد.

پژوشگران و مترجمین حرفه ای مرکز تخصصی هیرکان ترجمه و هیرمگ پس از کسب حد نصاب نمره قبولی در آزمون ورودی ، وارد این حوزه شده و توانایی بسیار حرفه ای در پژوهش و ترجمه آخرین اخبار علم و فناوری روز دنیا خواهند داشت. پس با خیالی راحت و بدون هیچ گونه تبلیغات آزار دهنده ای به مطالعه مطالب علم و فناوری مورد نظر خود در سایت هیرمگ بپردازید…

فعالیت حرفه ای در مجله ای علم و فناوری هیرمگ ، به زودی با شدت و وسعت بیشتری شکل خواهد گرفت . 

با ما همراه باشید.

مهندس میر علی 

کارشناسی ارشد مهندسی عمران

طراح هیرمگ و هیرکان ترجمه ، ایده پرداز و مشاور کسب و کارهای اینترنتی ، مترجم تخصصی ، موسس و مدیر مجموعه هیرکان

Hirmag.ir@gmail.com