دریافت گواهی FCC توسط پوشیدنی Gear Sport سامسونگ

حدود دو هفته پیش شرکت سامسونگ خبر توسعه یک پوشیدنی جدید را تأیید کرد و با ارسال ایمیل به بعضی از اعضای برنامه «SmartLab Plus» (که برای مشارکت مصرف کنندگان در فرآیند توسعه محصولات سامسونگ راه اندازی شده)، از آنها خواست ایده های خود برای ساعت هوشمند هیبرید جدید را به کمپانی ارسال کنند.

حال به نظر می رسد که سامسونگ فرآیند طراحی محصول جدید را آغاز کرده و با توجه به اطلاعاتی که در اینترنت منتشر شده، قصد دارد پوشیدنی تازه ای با اسم «Gear Sport» را روانه بازار کند.

دستگاه مورد بحث موفق به کسب گواهی «FCC» شده که در وبسایت سازمان مذکور، به جز تجهیز Gear Sport به وای فای و بلوتوث، اطلاعات دیگری راجع به این پوشیدنی منتشر نشده است.

بر اساس گزارش های موجود، محصول جدید نه یک ساعت هوشمند تمام عیار است و نه یک مچ بند سلامتی ساده؛ بلکه این پوشیدنی ترکیبی از قابلیت های هر دو دستگاه را داشته و قرار است فاصله میان اسمارت واچ ها و مچ بندهای سلامتی را در بازار پر کند.

 

همچنین لازم به ذکر است که با توجه به تصویر شماتیکی که از Gear Sport منتشر شده، می توان گفت طراحی گرد صفحه نمایش این محصول شبیه به ساعت های هوشمند خانواده «Gear S» بوده و احتمالاً سامسونگ می خواهد با ساده سازی و حفظ قابلیت های کلیدی ساعت هوشمند خود، قیمت ها را کاهش داده و بازار جدیدی را در زمینه ابزارهای پوشیدنی به وجود بیاورد.

هنوز از تاریخ رونمایی و مشخصات فنی Gear Sport اطلاعی در دست نیست اما بر اساس برخی از تحلیل ها، ممکن است شرکت کره ای در زمان رونمایی از گلکسی نوت ۸، پوشیدنی جدید را نیز به بازار معرفی کند.

مطالعه بیشتر :   معرفی پرفروش ترین کراس اوور کامپکت بازار، ام وی ام ایکس ۲۲
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب