طرح معرفی رایگان استارتاپ های موفق ایرانی در مجله هیرمگ

با طرح ” معرفی رایگان استارتاپ های موفق ایرانی” در مجله علم و فناوری هیرمگ ،  روزانه هزاران بار بیشتر دیده شوید.

هیرمگ یک مجله علم و فناوری زیر مجموعه استارتاپ اینترنتی هیرکان است که اخبار علم و فناوری و کار آفرینی کشور را به صورت کاملا مدرن و جذاب در اختیار هزاران بازدید کننده خود قرار می دهد. این مجله اینترنتی به علت تولید محتوی جدید روزانه هزاران بازدیدکننده در سرتاسر اینترنت داشته و موقعیت بسیار مناسبی برای معرفی استارت اپ های موفق ایرانی به حساب می آید.

شرایط مذکور شامل تمامی استارت آپ های نوین و موفق ایرانی است که با فعالیت خود بخشی از مشکلات این مرز و بوم را مرتفع می سازند . 

اطلاعات منتشر شده با نام استارتاپ ها می تواند شامل اخبار ، اطلاعیه ها ،تصاویر و فیلم های اختصاصی باشد که برای اولین بار در این سایت منتشر می گردد. این موارد در صفحه نخست سایت و ما بین سایر محتوی سایت تحت عنوان ” استارتاپ ” ها منتشر خواهد شد.

این معرفی اختصاصی در بسیاری از سایت های هم رده هیرمگ تحت عنوان رپورتاژ آگهی ، گاها تا چندین میلیون تومان هزینه در بردارد . حال به منظور معرفی هر چه بیشتر استارت آپ خود فقط کافیست محتوی اختصاصی مورد نظر را به ایمیل زیر ارسال نموده تا در اسرع وقت در سایت هیرمگ منتشر گردد.

با معرفی وب سایت خود در این طرح که به مدت محدود به صورت رایگان برگزار می گردد ، علاوه بر جلب اعتماد بیشتر مخاطبین خود و برندسازی ، از بک لینک قوی وب سایت هیرمگ برخوردار خواهید شد که می تواند در بهبود رتبه وب سایت شما بسیار موثر باشد.

به زودی با رونمایی بخش ویژه اپلیکیشن ها ، طرح معرفی رایگان اپلیکیشن های ایرانی نیز به مجله هیرمگ افزوده خواهد شد .

این طرح تا اطلاع ثانوی به صورت کاملا رایگان ادامه خواهد داشت.

ارسال محتوی مورد نظر به : 

Hirmag.ir@gmail.com

مطالعه بیشتر :   ۱۳ خودروی قابل اعتماد بازار آمریکا
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب