Office Documents Viewer اپلیکیشنی برای اجرا و مدیریت فایلهای متنی

Office Documents Viewer اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید فایل‌های متنی را در گوشی خود اجرا و مدیریت کنید.

فایل‌های متنی یکی از مهم‌ترین فرمت‌ها در دنیای دیجیتال محسوب می‌شوند. مطمئنا تاکنون با فایل‌هایی که دارای فرمت‌هایی نظیر txt ،doc و … بوده‌اند رو‌به‌رو شده‌اید. معمولا پلت‌فرم اندروید به‌طور پیش‌فرض از این فرمت‌ها پشتیبانی نمی‌کند و شما قادر به اجرای این فایل‌ها و خواندن آن‌ها نخواهید بود.

در واقع می‌توان گفت تنها در صورتی به‌طور پیش‌فرض قادر به استفاده از این فایل‌ها خواهید بود که اپلیکیشن فایل منیجر مورد استفاده‌تان از این فرمت‌ها پشتیبانی کند یا اینکه اپ جداگانه‌ای برای اجرای فایل‌های متنی روی گوشی نصب باشد. از میان مهم‌ترین فرمت‌های متنی که در حال حاضر در بین کاربران رایج هستند می‌توان به فرمت PDF و TXT و فایل‌های آفیس همچون Docx ،Xls و pptx اشاره کرد که به‌نوعی شامل تمام فایل‌ها از جمله ورد، پاورپوینت، اکسل، پی‌دی‌اف و‌… می‌شود.

Office Documents Viewer اپلیکیشنی رایگان برای گوشی‌ های اندروید است که به کمک آن می‌توانید این فایل‌ ها را در گوشی خود اجرا و مدیریت کنید. نکته‌ی جذابی که در این برنامه وجود دارد، پشتیبانی آن از فایل‌ های آفیس است؛ به‌طوری که با نصب همین یک برنامه تقریبا می‌توانید تمام فایل‌های رایج را اجرا کنید.

این برنامه برای تبلت‌ ها نیز بهینه‌سازی شده است؛ به‌طوری که می‌توانید در تبلت خود به مطالعه‌ی آسان و بی‌دردسر این فایل‌ها بپردازید. این برنامه نزدیک به ۵ میلیون بار دانلود شده است و برای اجرا به اندروید ۲.۳ یا بالاتر نیاز خواهد داشت. در صورتی که گذرتان به فایل‌های متنی می‌افتد، بهتر است با دانلود و نصب برنامه اندروید Office Documents Viewer، یک بار برای همیشه نیاز خود به یک اجراکننده‌ی کامل را برطرف کنید.

ویژگی‌ها

  • پشتیبانی از فایل‌ های آفیس
  • پشتیبانی از Word ،Power point و Excel
  • پشتیبانی از فایل‌هایPDF
مطالعه بیشتر :   کوالکام، فناوری تشخیص سه‌بعدی عمق را به گوشی‌های هوشمند اندروید وارد می کند
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب