معرفی وب سایت علمیو! خلاصه سازی محتوی با کمک هوش مصنوعی {ریپورتاژ آگهی}

چگونه جهان بینی خود را بیشتر کنیم؟ چگونه در میان حجم انبوهی از اطلاعاتی که هر روزه در وب فارسی تولید می شود گزیده ای از آنها را مطالعه کرد؟
کاربرانی که برای یک موضوع ممکن است چندین وب سایت را بخوانند و آخر چیزی نتواند دستگیر آن‌ها شود. اما به جای آن می‌توان خلاصه ای از محتوای وب‌سایت ها را در جایی با صورت متمرکز جمع آوری کرد و با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی، خلاصه ای از آن ها را به ترتیب برای مخاطب به نمایش در آورد.
علیمو، موتور هوشمندی است که می تواند به افزایش اطلاعات عمومی شما کمک کند. این وب سایت با جمع آوری محتوای جالب از سرتاسر وب و خلاصه سازی آنها محتوای چکیده و مناسب برای برای کاربران فراهم می‌آورد.
در علیمو سعی بر این است که همواره مطالب جذاب همراه با منبع آن‌ها، جمع آوری گردد و اگر خواننده نیاز به اطلاعات بیشتری داشته باشد، می‌تواند منبع را مطالعه کرده یا برای دانش عمیق تر در آن حوزه به کتاب‌های مربوطه مراجعه نماید.
مطالب اصلی در علمیو بیشتر در حوزه‌های زیر در جریان است:
  • تاریخچه کشورها و شهرها
  • تاریخچه ورزش‌ها
  • روند شکل گیری موجودیت‌های این جهان
  • روش‌های انجام کارها
اطلاعات عمومی شامل شناخت مکان‌های مختلف جغرافیایی و مکان‌های دیدنی در شهر‌ها و استان‌های مختلف ایران و جهان یا سیاست، اقتصاد، ورزش و مسائل اجتماعی که می‌توانند به بهبود زندگی ما کمک کنند . برای مشاهده وب سایت می‌توانید سایت علیمو مراجعه کرده و از امکانات آن استفاده کنید.
 وب سایت :
 طرح معرفی استارتاپ های نوین و موفق ایرانی در مجله هیرمگ
مطالعه بیشتر :   معرفی دانشکده کسب و کار وارتون، دانشگاه پنسیلوانیا
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب