برنامه تغییر رنگ و مدل موی اندروید

برنامه اندروید Changer 2018 – HairStyle & HairColor Pro بهترین برنامه تغییر رنگ و مدل مو برای زنان و مردان و ایجاد مدل های جدید مو در عکس هاست.

برنامه Changer 2018 – HairStyle و HairColor Pro اجازه می دهند تا شما هر صورتی را با سبک های مختلف مو ویرایش کنید و همچنین انواع مختلف مدل مو را بر روی عکس های خود قرار دهید و عکس های کاملا واقعی بسازید!

Changer 2018 – HairStyle & HairColor Pro یک برنامه بسیار آسان برای تغییر سبک و مدل مو است که در آن شما می توانید به راحتی سبک موی خود را تغییر دهید و عکس چهره خنده دار بسازید! از سبک های کوتاه و بلند تا جدیدترین مو برای زنان و دختران در این برنامه موجود است.

شما می توانید، سبک های مختلف مو را روی صورت خود داشته باشید.  این برنامه شگفت انگیز را برای تغییر سبک موی زنان و مردان می توانید همین حالا از گوگل پلی دانلود کنید.

دانلود برنامه تغییر مدل موی اندروید

ویژگی های برنامه : 

▲ تشخیص خودکار
فن آوری تشخیص هوشمند کمک می کند که آرایش خود را دقیقا و به طور طبیعی انجام دهید و عکس های خود را با مدل های سفارشی زیبا تر کنید.

▲ موهای بلند / موهای کوتاه / موهای صاف / موهای فرفری / موهای مخصوص
بسیاری از انواع HairStyles برای شما مانند سبک های بلند مو، سبک های کوتاه مو، سبک موهای صاف ، سبک موهای فرفری، سبک های موی مخصوص و غیره را می توانید برای هر مدل مو را انتخاب کنید.

▲ ویژگی Trend HairColor و Magic Gradient 
به طور مستقیم بر روی دکمه رنگی برای تغییر رنگ مورد علاقه خود ضربه بزنید. با ویژگی Trend HairColor و Magic Gradient  اجازه دهید عکس شما بیشتر خاص باشد.

▲ دستی تنظیم HairStyle
با استفاده از HairStyles، شما می توانید ویژگی های مورد نظر خود را برای اعمال در عکس ، تنظیم کنید، عکس خود را به شکل طبیعی تر ایجاد کنید. همچنین شما می توانید مدل موهای خود را بچرخانید، ، اندازه اش را تغییر دهید ، صورت خود را نازک و یا چاق کنید ، اگر نیاز داشتید!

آیا شما هم با مدل های رنگی مو شگفت زده می شوید ؟ به دنبال یک مدل موی جدید هستید؟ فقط مطمئن نیستید که چه اتفاقی خواهد افتاد؟ عکس خود را آپلود کنید و سعی کنید  مدل موهای جدید را ببینیدکه مناسب شما می باشد و یا خیر ؟ به صورت دیجیتالی رنگ موی که رنگ همیشه دوست دارید را انتخاب کنید.

هم چنین می توانید عکس خود را با این برنامه تغییر مدل موی ۲۰۱۸ در فیس بوک / توییتر / اینستاگرام و غیره به اشتراک بگذارید و از آن لذت ببرید!

دانلود برنامه تغییر مدل موی اندروید

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب