خودروهای عالی برای گشت و گذار عالی

آلفا رومئو۴C  ۲۰۱۵ T یک ماشین به معنای واقعی کلمه اسپرت ایتالیایی که آماده برای مانور دادن در پیچ و خم های جاده های لس آنجلس است.

لس آنجلس، کالیفرنیا

آلفا رومئو۴C  ۲۰۱۵

قیمت : ۱۷۸ دلار برای هر روز اجاره

 8 ماشین مناسب برای اجاره در روز کارگر

 از این بهتر نمی شود. ما فقط دو ماشین چهار فصل در اختیار داریم و هیچ چیز بهتر از سواری با این ماشین فیبر کربنی زیبا در لس آنجلس نیست. با صرف تنها روزی ۱۷۸ دلار سواری با این ماشین زیبا  می توانید از تحمیل هزینه های اضافی خرید و نگهداری آن جلوگیری کنید.


BMW Alpina B7 2011

 قیمت : ۲۲۷ دلار برای هر روز اجاره

 8 ماشین مناسب برای اجاره در روز کارگر

آلپینا B7 به سری ۷ کم قدرت BMW روح تازه ای بخشیده به طوری که علاوه بر اضافه شدن امکانات بیشتر نسبت به سری های قبلی، در این مدل شاهد ۵۰۰ اسب بخار قدرت موتور و تایرهای بسیار زیبا و لوکس نیز هستیم. ترکیبی از طراحی زیبا، عملکرد خوب، و لوکس بودن این اتومبیل، کار را برای دیگر اتومبیل ها برای غلبه بر آن سخت کرده است. این اتومبیل برای شبگردی در خیابان های هالیوود ساخته شده است.

 


شیکاگو- ایلینوی

فورد موستانگ ۱۹۷۲

قیمت : ۲۰۰ دلاری برای هر روز اجاره

 8 ماشین مناسب برای اجاره در روز کارگر

سواری و گشت و گذار با فورد موستانگ کلاسیک در خیابان میشیگان یا در کنار آبشارهای زیبای شیکاگو و در پارک میلینویم حال و هوای خاصی دارد.این گونه قدیمی از فورد موستانگ به تازگی تغیرات گسترده ای بر رویش انجام شده است. به طوری که در یکی از آپشن هایش قادر خواهید بود تا سقف ماشین را جمع کنید و این امکان باعث می شود که ارزش این ماشین در گشت و گذار آخر هفته در شیکاگو تا حد طلا بالا رود.


پورشه پانارما توربو ۲۰۱۵

قیمت : ۳۵۱ دلار برای هرروز اجاره

 8 ماشین مناسب برای اجاره در روز کارگر

با توربو پانارمای ۸ سیلندر با ۴۴۰ اسب بخار قدرت موتور و چار صندلی سرنشین، شما قادر خواهید بود که در چند دقیقه تمام مناطق دیدنی شهر را ببینید. مضاف بر اینکه شما در تمام این مدت سوار بر یک پورشه هستید که شاید هرگز در دوران زندگی تان این فرصت را به دست نیاورید.


نیویورک

BMW M6 2006 اشنیتزر

قیمت : ۱۸۰ دلار برای هر روز اجاره

 8 ماشین مناسب برای اجاره در روز کارگر

درسته که این مدل از BMW خیلی قدیمی محسوب میشه، اما هنوز هم یک ماشین ده سیلندر قوی به شمار می رود. این مدل بعدها  با تغییراتی که بر روی آن صورت گرفت به AC schnitzer ارتقا پیدا کرد که با این تغییرات بهبود قابل توجهی در قطعات ان به وجود آمده است. اجاره این ماشین با توجه به کارایی و قدرت مانوری که دارد به طور قابل توجهی ارزان است.


مرسدس بنز ۲۰۱۵ کلاس S

قیمت : ۷۵۷ دلار برای هر روز اجاره

 8 ماشین مناسب برای اجاره در روز کارگر

مرسدس بنز کلاس S لوکس بودن را به اوج خودرسانده است، به شما پیشنهاد می دهیم که این ماشین را با راننده اجاره کنید چرا که قیمت اجاره بالای این ماشین گران قیمت، ریسک بالایی را برای رانندگی خود شما به همراه دارد.


میامی فلوریدا

آئودی R8  – ۲۰۰۹

قیمت : ۴۲۹ دلار برای هر روز اجاره

 8 ماشین مناسب برای اجاره در روز کارگر

با آئودی R8 که بسیار شبیه گالاردو است،به یاد بازی های مسابقه ای می افتیم. این مدل از آئودی با یک موتور ۴۲۰ اسب بخاری ۸ سیلندر تجهیز شده است که میتواند ظرف ۴ ثانیه به  سرعت ۶۰ مایل بر ساعت برسد.


BMW i8 – ۲۰۱۵

قیمت: ۴۵۲ دلار برای هر روز اجاره

 8 ماشین مناسب برای اجاره در روز کارگر

BMW i8 رابا هیچ ماشینی اشتباه نخواهید گرفت؛ ساخت و طراحی منحصر به فرد آن از این ماشین زیبا یک فوق ماشین پر سرصدا با درهایی زیبا ساخته است که با تکنولوژی هیبرید نیز کار می کند.

قالب وردپرس

مطالعه بیشتر :   مصرف بنزین خود را چگونه حساب کنیم
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب