فیلم برداری ۷۲۰p با دراون ( هواپیمای بدون سرنشین) کوچک و گوشی همراه

میکرو دروان کوچک جدید توانایی فیلم برداری HD با سرعت ۴۵ MPH را دارد. بالاخره این فناوری ها به زندگی روزمره ماها هم می رسد و فقط مختص استفاده در جنگ های نظامی نخواهد بود!

هدف ما معرفی دراون های کوچک شخصی است که برای عکس برداری هوایی از محیط های اطراف ما استفاده می شود.با افزایش تعداد انتخاب این وسایل جدید ، تصمیم گیری مناسب در خرید آنها می توان بسیار دشوار باشد.

اما اگر علافه کافی برای فیلم برداری HD از یک هواپیمای کوچک بدون سرنشین بدون دردسر را دارید ، Micro Drone 3.0 Combo Pack یک وسیله بی نظیر است و اکنون در حدود ۱۴۵ دلار قیمت دارد.

به اندازه کوچک آن نگاه نکنید ، این دراون کوچک به قدری قدرت مند است که توانایی رسیدن به سرعت بیش از ۴۵MPH را دارد.این وسیله توانایی ضبط فیلم با کیفیت ۷۲۰P را با CPU اصلی خود دارد و نباید نگران کیفیت تصویر آن باشید.فرقی ندارد شما یک خلبان حفره ای یا یک تازه کار باشید ، با این حال شما توانایی خلق حرکات دقیق و بی نظیر را خواهید داشت ، می توانید آن را به سمت بالا بچرخانید و سرعت چرخش بال های آن را افزایش دهید .

دراین دراون امکان ارسال فیلم ها و تصاویر به گوشی های هوشمند وجود دارد و یا اینکه آنها را می توانید در یک کارت میکرو SD ذخیره کنید. همچنین امکان کنترل آن را محدوده حدود ۵۰۰ فوت با دسته راهنمای آن وجود دارد ( بیش از ۱۵۰ فوت با گوشی هوشمند) و هدست VR آن امکان دید صحنه های سه بعدی را خواهد داشت. همچنین امکان افزایش امکانات میکرو دارون با یک اپ موجود در بسته خریداری شده وجود دارد.

 

مطالعه بیشتر :   آیا نوکیا به روزهای اوجش باز خواهد گشت؟

مجله علم و فناوری هیرمگ

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب