Mei اولین اپلیکیشن پیام‌رسان مبتنی بر هوش مصنوعی

 گاهی اوقات بد نیست به پیشواز برخی از اپلیکیشن‌ها و تجربه‌های کاربری برویم. نصب و آزمایش یک اپلیکیشن در حال توسعه می‌تواند دردسرها و لذت خاصی داشته باشد که چشم‌اندازی از آینده را هم به شما نشان می‌دهد.

توسعه‌دهنده‌های وب و موبایل، ایده‌پردازها و استارتاپ‌ها همیشه باید چند گام از دیگر کاربران جلوتر باشند و قابلیت‌هایی را بررسی کنند که در آینده وارد بازار می‌شوند. برای این گروه از کاربران می‌خواهیم یک اپلیکیشن جالب در حال توسعه به نام Mei را معرفی کنیم. اولین پیام‌رسان واقعا مبتنی بر هوش مصنوعی که می‌تواند کاربران را درک و آن‌ها را در ارتباطات‌شان هوشمندتر کند.

اپلیکیشن Mei می‌تواند جایگزین پیام‌رسان‌های سنتی و فعلی روی گوشی‌های تلفن همراه شود. پیام‌رسان Mei می‌تواند پیام‌های شما را با افراد مختلف زیرنظر بگیرد و به تجزیه و تحلیل‌ ان‌ها بپردازد. این پیام‌رسان به طور کامل تمام پیام‌ها و ارتباطات شما با افراد دیگر را بررسی کرده و به یک درک درستی از نوع ارتباط، نزدیکی دو نفر به هم، علاقه‌مندی‌های مشترک و شخصیت آن‌ها می‌رسد.

Mei اولین اپلیکیشن پیام‌رسان مبتنی بر هوش مصنوعی با ویژگی‌هایی مدرن

این اطلاعات می‌توانند به طور سازمان‌یافته به کاربر نشان داده شوند تا شناخت بیشتری از خودش در چت‌ها و پیام‌رسان‌ها پیدا کند و تصویر بهتری از خود واقعی شما ببینید. همین‌طور، می‌توانید متوجه شوید درباره چه موضوع‌هایی بیشتر چت کردید و پیام فرستادید.

Mei اولین اپلیکیشن پیام‌رسان مبتنی بر هوش مصنوعی با ویژگی‌هایی مدرن

این پیام‌رسان به رفتارها و ویژگی‌های مختلف شما یک نمره اختصاص می‌دهد تا سازگاری خود را با دیگر دوستان‌تان بررسی کنید و متوجه شوید باید روی کدام بخش‌های شخصیتی خود برای سازگاری بیشتر کار کنید.

ویژگی‌های پیام‌رسانی مدرن

Mei ویژگی‌هایی دارد که در برنامه‌ SMS گوشی نیز مورد استفاده قرار گرفته و امکانات این اپلیکیشن‌ها را افزایش می‌دهد. حتی کاربران می‌توانند قابلیت AI MEi را فعال نکنند ولی باز هم از ویژگی‌ها و امکانات جالبی سود ببرند. وقتی شما فراموش کنید به یک پیام پاسخ دهید، دستیار هوشمند Mei این پیام‌رسان به شما یادآوری خواهد کرد. می‌توان از رمزنگاری انتها به انتها برای کاربرانی خاص استفاده کرد و برای برخی پیام‌ها زمان ابطال تعریف کرد تا در زمان مشخصی پاک شوند.

Mei اولین اپلیکیشن پیام‌رسان مبتنی بر هوش مصنوعی با ویژگی‌هایی مدرن

به علاوه، می‌توان ارسال پیام‌ها را زمان‌بندی کرد یا اینکه پیام‌ها پس از مشاهده به طور خودکار پاک شوند. روی این پیام‌رسان می‌توان مجموعه‌ای از فونت‌ها و گزینه‌های سفارشی‌سازی را هم استفاده کرد.

مطالعه بیشتر :   حذف ۲۰ اپلیکیشن به دلیل آلودگی به جاسوس‌افزار توسط گوگل
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب