هیرمگدرباره ما - هیرمگ

هیرمگ” یا مجله هیرکان ( Hirkan magazine ) ، یک مجله اینترنتی علم و فناوری زیر مجموعه استارتاپ اینترنتی هیرکان است که به صورت رسمی در سال ۱۳۹۵ راه اندازی شده و روزانه اخبار علمی ، فناوری ، گردشگری و کسب و کارها را به زبان فارسی منتشر می کند.

استارتاپ اینترنتی هیرکان با بیش از ۷ سال سابقه فعالیت اینترنتی و با صدها مترجم ، ویراستار، پژوهشگر، ایده پرداز و … از کشور های مختلف ، در حوزه های تولید محتوی فارسی ، ترجمه تخصصی ، فعالیت های پژوهشی  ، ایده پردازی و مشاوره راه اندازی استارتاپ ها ، مشغول به فعالیت می باشد. 

مطالب این وب سایت در حال حاضر یا از ” سایت های معتبر فارسی زبان با ذکر منبع ” درج میگردد و یا از “سایت های معتبر زبان های دیگر” به زبان شیرین فارسی به صورت اختصاصی توسط مترجمین و پژوهشگران حرفه ای هیرکان ترجمه و هیرمگ ، ترجمه میگردد.

پژوشگران و مترجمین حرفه ای مرکز تخصصی هیرکان ترجمه و هیرمگ پس از کسب حد نصاب نمره قبولی در آزمون ورودی ، وارد این حوزه شده و توانایی بسیار حرفه ای در پژوهش و ترجمه آخرین اخبار علم و فناوری روز دنیا خواهند داشت. پس با خیالی راحت و بدون هیچ گونه تبلیغات آزار دهنده ای به مطالعه مطالب علم و فناوری مورد نظر خود در سایت هیرمگ بپردازید …

  • فعالیت حرفه ای در مجله ی علم و فناوری هیرمگ ، به زودی با شدت و وسعت بیشتری شکل خواهد گرفت . 
  • در ضمن زبان انگلیسی وب سایت هیرمگ به زودی جهت تولید محتوی اختصاصی انگلیسی از منابع داخلی راه اندازی خواهد شد.
  • در حال حاضر جذب نیروی جدید نداریم ، اما عزیزانی که تمایل به همکاری با این مجموعه را دارند ، می توانند مشخصات ، تخصص و علاقه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند تا در صورت نیاز به آنها اطلاع رسانی گردد. 

با ما همراه باشید.

مهندس میر علی

موسس و مدیر مجموعه اینترنتی هیرکان ، ایده پرداز استارتاپ ها و مشاور کسب و کارهای اینترنتی ، مترجم تخصصی رشته های مهندسی . 

Hirmag.ir@gmail.com