هیرمگدرباره ما - هیرمگ

هیرمگ” یا Hirkan magazine ، یک مجله اینترنتی علم و فناوری زیر مجموعه استارتاپ اینترنتی هیرکان است که روزانه اخبار علمی دنیا را به زبان فارسی منتشر می کند.

استارتاپ اینترنتی هیرکان با بیش از ۷ سال سابقه فعالیت اینترنتی و با صدها مترجم ، ویراستار، پژوهشگر، ایده پرداز و … از کشور های مختلف ، در حوزه های تولید محتوی فارسی ، ترجمه تخصصی ، فعالیت های پژوهشی صنعتی ، مهندسی و دانشجویی ، ایده پردازی و مشاوره راه اندازی استارتاپ ها در سطح بین المللی ، مشغول به فعالیت می باشد.

این مطالب یا از ” سایت های معتبر فارسی زبان با ذکر منبع ” درج میگردد و یا از “سایت های معتبر زبان های دیگر” به زبان شیرین فارسی به صورت اختصاصی توسط مترجمین و پژوهشگران حرفه ای هیرکان ترجمه و هیرمگ ، ترجمه میگردد.

پژوشگران و مترجمین حرفه ای مرکز تخصصی هیرکان ترجمه و هیرمگ پس از کسب حد نصاب نمره قبولی در آزمون ورودی ، وارد این حوزه شده و توانایی بسیار حرفه ای در پژوهش و ترجمه آخرین اخبار علم و فناوری روز دنیا خواهند داشت. پس با خیالی راحت و بدون هیچ گونه تبلیغات آزار دهنده ای به مطالعه مطالب علم و فناوری مورد نظر خود در سایت هیرمگ بپردازید…

روزانه صدها ” پژوهشگر و مترجم حرفه ای” زیر مجموعه هیرکان ترجمه ، اخبار علم و فناوری روز دنیا را رصد می کنند و به صورت بسیار ساده و جذاب در اختیار فارسی زبانان عزیز قرار می دهند.

در حال حاضر این مجله اینترنتی در حدود ۲۰ حوزه علم و فناوری فعالیت دارد و به مرور زمان موضوعات دیگر نیز به آن افزوده خواهند شد.

با ما همراه باشید.

پشتیبانی مجله علم و فناوری هیرمگ

Hirmag.ir@gmail.com