هیرمگدرباره ما - هیرمگ

هیرمگ” یا مجله هیرکان ( Hirkan magazine ) ، یک مجله اینترنتی علم و فناوری زیر مجموعه استارتاپ اینترنتی هیرکان است که روزانه اخبار علمی دنیا را به زبان فارسی منتشر می کند.

استارتاپ اینترنتی هیرکان با بیش از ۷ سال سابقه فعالیت اینترنتی و با صدها مترجم ، ویراستار، پژوهشگر، ایده پرداز و … از کشور های مختلف ، در حوزه های تولید محتوی فارسی ، ترجمه تخصصی ، فعالیت های پژوهشی صنعتی ، مهندسی و دانشجویی ، ایده پردازی و مشاوره راه اندازی استارتاپ ها در سطح بین المللی ، مشغول به فعالیت می باشد. عمده فعالیت حال حاضر این مجموعه ترجمه تخصصی و انجام کارهای علمی و پژوهشی اینترنتی در حوزه های مختلف در داخل و خارج از کشور است.

مطالب این وب سایت در حال حاضر یا از ” سایت های معتبر فارسی زبان با ذکر منبع ” درج میگردد و یا از “سایت های معتبر زبان های دیگر” به زبان شیرین فارسی به صورت اختصاصی توسط مترجمین و پژوهشگران حرفه ای هیرکان ترجمه و هیرمگ ، ترجمه میگردد.

پژوشگران و مترجمین حرفه ای مرکز تخصصی هیرکان ترجمه و هیرمگ پس از کسب حد نصاب نمره قبولی در آزمون ورودی ، وارد این حوزه شده و توانایی بسیار حرفه ای در پژوهش و ترجمه آخرین اخبار علم و فناوری روز دنیا خواهند داشت. پس با خیالی راحت و بدون هیچ گونه تبلیغات آزار دهنده ای به مطالعه مطالب علم و فناوری مورد نظر خود در سایت هیرمگ بپردازید…

فعالیت حرفه ای در مجله ای علم و فناوری هیرمگ ، به زودی با شدت و وسعت بیشتری شکل خواهد گرفت . 

در ضمن زبان انگلیسی وب سایت هیرمگ به زودی جهت تولید محتوی اختصاصی انگلیسی از منابع داخلی راه اندازی خواهد شد.

با ما همراه باشید.

مهندس میر علی 

کارشناسی ارشد مهندسی عمران

طراح هیرمگ و هیرکان ترجمه ، ایده پرداز و مشاور کسب و کارهای اینترنتی ، مترجم تخصصی ، موسس و مدیر مجموعه هیرکان

Hirmag.ir@gmail.com