موپن ؛ پیشرو در ارائه کدهای تخفیف در ایران

رپورتاژ آگهی : احتمالا موبایل یا لباس خاصی را در یکی از فروشگاه‌های اینترنتی همچون دیجی‌کالا یا بامیلو پسند کرده‌اید، شاید شما بخواهید از تاکسی‌های اینترنتی همچون اسنپ و تپسی استفاده کنید، شاید هم میخواهید از اسنپفود (زودفود) و یا ریحون، غذا سفارش دهید، یا می‌خواهید به سفر بروید و لازم باشد تا بلیط و هتل خود را رزور کنید، خرید بلیط سینما و تئاتر یا دانلود قانونی فیلم و آهنگ چطور؟ دیدن محتوای آموزشی و خرید آنلاین کتاب هم گزینه بدی نیست.

درخواست آنلاین پیک موتوری، مراکز مشاوره اینترنتی، خشکشویی آنلاین، چاپ آنلاین، سفارش اینترنتی نان، هاست و دامین و خدمات دفتری همچون فکس اینترنتی را هم به آن‌ها اضافه کنید.
بیشتر از این شما را خسته نمی‌کنیم. در هر یک از مراکز خدماتی اینترنتی که به چند مورد آن اشاره شد، هنگام خرید، با گزینه‌ “اگر کد تخفیف دارید اینجا وارد کنید” مواجه شده‌اید. ای کاش جایی وجود داشت که می‌توانستید به آن کد تخفیف دسترسی داشته باشید. بله درست حدس زده‌اید! ما اینجاییم تا آن کد تخفیف را به رایگان در اختیار شما بگذاریم تا حس خوب و شیرین خرید ارزان‌تر را، به شما هدیه دهیم.
کارشناسان ما در موپُن، این کدهای تخفیف را از را‌ه‌ها و کانال‌های مختلف، پیدا می‌کنند، بسیاری از آن‌ها را امتحان می‌کنند تا از سالم بودن و کار کردن کد، مطمئن شوند و سپس در اختیار شما قرار می‌دهند. حتی ما برای راحتی بیشتر شما، کدها را بگونه‌ای طراحی کرده‌ایم که با کلیک بر روی آن، بصورت خودکار کپی می‌شود.

چرا موپن؟!

۱- موپُن تنها سایت ارائه دهنده کد تخفیف در ایران است.

۲- برای هر کد تخفیف، این امکان قرار داده شده است تا کاربران به آن امتیاز دهند و نظر خود را با بقیه در میان بگذارند.

۳- کارشناسان ما در موپُن، اکثر کدهای تخفیف را امتحان می‌کنند و از فعال بودن آن مطمئن می‌شوند. همچنین مرکز پشتیبانی موپُن آماده دریافت و پاسخ به نظرات، پیشنهادات و سوالات شما است .

۴- خدمات موپن، رایگان است و رایگان هم خواهد ماند

۵- موپُن تنها کدهای تخفیف قانونی را دراختیار کاربران قرار می‌دهد. درنظر داشته باشید، بسیاری از کاربران، ندانسته کدهای تخفیف یک بار مصرف و کدهایی که فقط برای شما توسط فروشگاه ارسال می‌شوند، و انواع دیگر را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند که این کار غیرقانونی بوده و توسط فروشگاه، قابل پیگیری می‌باشد.

در این وب سایت کد های تخفیف فروشگاه های مختلف لباس ، تاکسی اینترنتی ،غذا و… را مشاهده خواهید نمود.

جهت مشاهده این لیست به وب سایت موپن مراجعه نمائید.

http://mopon.ir

مطالعه بیشتر :   معرفی Metail، استارت آپی برای پرو دیجیتالی لباس
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب