بهترین کسب و کارهای خانگی برای مادران (و پدران)

مردم به دلایل مختلف تصمیم می گیرند در منزل کار کنند . یکی از دلایل معمول این است که در خانه خود در کنار بچه ها باشند. با این حال، کار کردن در خانه با کودکان زیاد هم آسان نیست. علاوه بر این، همه کارهای خانگی برای کار کردن در اطراف کودکان مناسب نیستند. در اینجا چند ایده ای برای کسب و کار خانگی وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید. همه این گزینه ها انعطاف پذیری بیشتری را در یک خانواده به ارمغان می آورند.

۱- کسب و کارمراقبت از کودکان  : یکی از ساده ترین راه های کسب درآمد درمحیط خانواده و در اطراف فرزندتان، ارائه خدمات روزانه مراقبت است. شما می توانید مراقبت های ویژه ای از قبیل مراقبت پس از مدرسه فقط برای کودکان مدرسه ای یا مراقبت از کودکان برای معلمان را ارائه دهید.

۲- آموزش: پیشرفت تکنولوژی به شما این امکان می دهد که به راحتی با اتصال خانه خود به اینترنت ، از سرویس چت ویدئویی مانند اسکایپ استفاده کنید. همچنین فناوری به شما اجازه می دهد با افراد در سراسر جهان همکاری کنید، بنابراین می توانید در برنامه های تدریس شرکت کنید. به عنوان مثال، اگر شما در کالیفرنیا زندگی می کنید، می توانید بعد از مدرسه ، کودکان ساحل شرقی را آموزش دهید!

۳- مربی (مثل مربی پیانو) : آیا والدین مهارت یا استعداد شما را به فرزندان خود آموزش می دهند؟ آلات موسیقی، رقص، و ورزش و همه مهارت خود را به کسب و کارهای خانگی که شامل تدریس می باشند، اختصاص دهید .اگر فضا و تجهیزات دارید، می توانید استعدادهای آموزشی خود را در خانه خود ارائه دهید و کسب درامد کنید.

کسب و کار مرتبط با نوشتن

۴- وبلاگ نویسی: در حالی که اینترنت پر از وبلاگ های مادرانه است، شما مجبور نیستید خود را در مورد نوشتن در وبلاگ ها محدود کنید. یکی از بهترین جنبه های کسب درآمد وبلاگ نویسی این است که شما می توانید موضوعی را انتخاب کنید که علاقه مند به آن هستید یا اینکه در مورد آن اطلاعات دارید. کلید موفقیت وبلاگ نویسی، ارائه مطالبی است که افراد می خواهند بخوانند، بازار خود را پیدا کنید ، با این روش ترافیک منظم در وبلاگ شما ایجاد خواهد شد.

۵- فریلنس کپی رایت : ازبین تمامی نوع نوشتن، کپی رایت ،  پر سود ترین آنهاست. اگر شما بتوانید جملاتی را برای متقاعد کردن مردم برای انجام اقدامات (مثلا خرید ) استفاده کنید، میتوانید برای کسب و کارها بنویسید . مثلا نامه های فروش، بروشورها، توصیف محصولات / خدمات، انتشارات مطبوعات و هر مورد دیگری است که کسب و کارها نیاز دارند.

۶-نوشتن مقاله به صورت رایگان: نوشتن برای مجلات می تواند درآمد خوبی داشته باشد ، اما وارد شدن به آن دشوار است. با این حال، بسیاری از رسانه های آنلاین رسانه ای مانند مجلات و وبلاگ های آنلاین، به محتوای کافی نیاز دارند و مبلغی را به نویسندگان پرداخت می کنند. این هزینه ها به مقالات خوب پرداخت می شود ، اما می توان آن را آسان تر کرد و با انتشار سریع ترو بهتر، پول بیشتر و زودتری را دریافت کنید.

۷- نویسنده مجهول ! :  مشاهیر و متخصصان اغلب دارای داستان های سرگرم کننده و آموزنده برای گفتن هستند، اما آنها وقت و حوصله نوشتن ندارند. بنابراین ، بسیاری از افراد نویسندگانی را استخدام می کنند که از داستان و صدای خود برای نوشتن مقالات و کتاب ها استفاده کنند. اگر می توانید به این صورت کار کنید، می توانید از آن کسب درآمد داشته باشید. این کار  معمولا مستلزم آن است که شما سابقه نویسندگی داشته باشید  و مطالبی را منتشرکرده باشید.

۸- کتاب نوشتن (سنتی یا شخصی): آمازون جهان را برای نویسندگان که مایل به دیدن کلمات خود به صورت چاپی هستند، تغییر داده است. این کتاب نه تنها کتاب های الکترونیکی را به طور کلی دربر می گیرد، بلکه یک پلت فرم مخصوص نویسندگان برای انتشار کتاب های خود بدون یک ناشر سنتی ارائه می دهد. چالش در ساخت کتابهای پولی همانند وبلاگ نویسی است؛ شما نیاز به محتوای عالی دارید، بازار خود را پیدا کنید و اطمینان حاصل کنید که تعداد زیادی از مردم در مورد کتاب شما نیاز به اطلاعات دارند.

بیزنس بر پایه محصول

۹- فروش مستقیم: بسیاری از مردم از راه دور می فروشند ، زیرا آنها نمی خواهند به دوستان یا خانواده خود بفروشند. هر کسب و کاری که شروع می کنید، باید به دوستان و خانواده خود بگویید. اگر شما یک وبلاگ ایجاد کرده یا یک کتاب نوشتید، به آنها اجازه دهید بدانند، نکته این است که شما حتما نباید تبدیل به فرد فروش مستقیم در محله شوید تا موفق شوید. مزیت فروش مستقیم این است که شما دارای یک محصول یا خدمات، سیستم بازاریابی و آموزش می باشید. کلید موفقیت این است که شرکتی انتخاب کنید که محصول و سیستم شما را پشتیبانی می کنند وبه عنوان یک حامی مالی می توانید با آن ها کار کنید.

۱۰- Ebay :  اگر شما یک محصول برای فروش دارید،  eBay محل مقرون به صرفه ای را برای فروش آن ارائه می دهد. شما حتی می توانید یک فروشگاه را بدون نیاز زمان و هزینه ساخت یک وب سایت ، ایجاد کنید. موفقیت مداوم در فروش در eBay داشتن فهرستی از محصولات برای فروش است. بسیاری از فروشنگان بر روی یک نوع خاص از محصول متمرکز هستند، مانند لباس با نام تجاری کودکان. اگر شما همه موجودی خود را در منزل خود نگه دارید ، باید فضای ذخیره تمام اقلام خود و یک سیستم برای بسته بندی و ارسال آنها را داشته باشید.

۱۱- Etsy : این وب سایت برای صنعتگران و افرادی است که کالاهای خانگی تولید می کنند. مانند eBay، راه اندازی فروشگاه Etsy مقرون به صرفه و سریع است.

۱۲- بازاریابی سهامداران یا همکاری در فروش : اگر شما یک محصول ندارید، هنوز می توانید با فروش محصولات و خدمات شرکت های دیگر درآمد کسب کنید. هزاران شرکت در هر اندازه ای وجود دارند که اگر آنها را به خریداران معرفی کنید ، به شما پورسانت پرداخت می کنند.بهترین فروشنگان به این روش برای خود وب سایت با وبلاگی دارند.

 

مطالعه بیشتر :   چگونه برای استارت آپ تان سرمایه گذار جذب کنید
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب