اینستاگرام ۶ افکت جدید به بخش استوری افزود

استوری اینستاگرام دارماتیک‌تر می‌شود. این اپلیکیشن ۶ افکت «Superzoom» جدید به دوربین استوری خود نرم‌افزار افزوده است.

سوپرزوم یک ویژگی در دوربین استوری اینستاگرام است که همانند بومرنگ و دیگر افکت‌ها، به کاربران اجازه می‌دهد فیلم‌های سه ثانیه‌ای را بزرگ‌نمایی کرده و به آن‌ها افکت‌های صدا و انیمیشن اضافه کنند. در افکت‌های جدید سوپرزوم می‌توانید روی ویدیوی سه ثانیه‌ای که زوم می‌کند، افکت‌هایی از قلب قرار دهید یا کنارهای‌های تصویر را آتش بزنید. فلاشر کردن تصویر یا زدن برجسب و مهر X بزرگ از دیگر افکت‌های جدید هستند.

اینستاگرام ۶ افکت سوپرزوم جدید به بخش استوری افزود

ریزش برگ‌های سیاه و سیاه سفید کردن تصویر از دیگر افکت‌های جدید سوپرزوم هستند. اینستاگرام قبلا هم چندین افکت برای این ویژگی استوری خود منتشر کرده بود که حالا می‌توان گفت کاربران به بیش از ۱۰ افکت دسترسی دارند. هریک از این افکت‌ها حس و حالی از کاربر را به نمایش می‌گذارند و باید دید کاربران چقدر ازشان استقبال می‌کنند.

اینستاگرام ۶ افکت سوپرزوم جدید به بخش استوری افزود

در حال که به نظر می‌ٰسد به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن اینستاگرام در اوایل هفته، برای تمام کاربران در سراسر جهان باشد ولی یک سخنگوی اینستاگرام می‌گوید شاید در برخی نقاط این افکت‌های جدید سوپرزوم دیرتر در دسترس قرار بگیرند. اینستاگرام علاوه بر افزودن ۶ افکت جدید، برخی فیلترها و استیکرهای جدید هالووین را نیز رونمایی کرد و گفت تا اول نوامبر در دسترس قرار می‌گیرند.

اینستاگرام ۶ افکت سوپرزوم جدید به بخش استوری افزود

برای استفاده از قابلیت Superzoom اینستاگرام، وقتی در استوری روی کلید رکورد دوربین فشار می‌دهید؛ گزینه Superzoom زیر آن مشاهده می‌شود و افکت‌هایی که می‌توانید استفاده کنید به صورت آیکون‌های بامزه‌ای در بالای کلید رکورد ظاهر می‌شوند. باید ۳ ثانیه دست‌تان را روی کلید رکورد بگیرید تا ویدیو با زوم و افکت و صدا ثبت شود. حالا می‌توانید این ویدیو را در استوری به اشتراک بگذارید یا به طور مستقیم برای کاربران دیگری بفرستید.

مطالعه بیشتر :   استقرار CDN تلگرام در ایران
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *